قوانین و مقررات

تمامی حقوق وب سایت آفتابکاران متعلق به انتشارات آفتابکاران می‌باشد که در زمینه تولید و چاپ کتاب های بازاريابي، مديريت، كارآفريني، ادبيات و كمك آموزشي کتاب در حوزه  و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

انتشارات آفتابکاران ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های انتشارات آفتابکاران قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و انتشارات آفتابکاران تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین انتشارات آفتابکاران ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۵۰۰۰۱۴۸۹۰۵ تنها شماره‌ای است که انتشارات آفتابکاران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان انتشارات آفتابکاران، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام انتشارات آفتابکاراناست و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@aftabkaranpub.com اطلاع دهید. همچنین این شماره‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه انتشارات آفتابکاران را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

انتشارات آفتابکاران ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، انتشارات آفتابکاران می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. انتشارات آفتابکاران هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

انتشارات آفتابکاران همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی انتشارات آفتابکاران و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های انتشارات آفتابکاران ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

انتشارات آفتابکاران برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
تلفن انتشارات: ۶۶۴۸۰۵۴۰ – ۶۶۴۸۱۶۷۹-۰۲۱
تلفن دفتر فروش: ۶۶۴۶۳۴۱۶-۰۲۱
آدرس انتشارات آفتابکاران:

تهران، خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، خیابان لبافی نژاد، شماره ۱۷۲، واحد اول

enemad-logo